בר שפותדלג על בר שפות
בר עליוןדלג על בר עליון
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת רפליסל הכריזה כי הטיפול שלה בבעיית ההתקרחות והנשירה מאושר כבטוח

מופיע גם בקטגוריות: 
24/04/2017
עורך המאמר: אבי חן
3098

חברת רפליסל המפתחת טיפולים ביוטוכנולוגיים יחודיים בענף הרפואה הרגנראטיבית בתחום ההתקרחות והשיער הדליל, הזדקנות ונזקי עור ובעיות גידים, הכריזה היום על סיומו המוצלח של השלב הראשון של הניסויים הקליניים בבני האדם של הטיפול התאי בהתקרחות הגנטית שלהם (אלופציה אנדרוגנית).

החברה מדווחת שתוצאות הניסוי עמדו בציפיותיהם בהצלחה, ומכינים את הקרקע עבור השלב הבא במחקר המתמשך עבור ייצור המוצר שלהם, RCH-01, טיפול בהתקרחות גנטית גברית ונשית. "בעודנו צועדים לעבר שיווק הטיפול הזה בהתבסס על נתוני הניסוי הקליני הראשון בבני אדם, מטרתינו היא ליצור מהפיכה בדרך שבא אנחנו מונעים, מטפלים ואפילו מחזירים לאחור את נשירת השיער וההתקרחות" הצהיר נשיא ומנכ"ל רפליסל, לי בוקלר.

המחקר שעליו מבוסס הטיפול מצא כי האחראים לצמיחת סיב השיער עצמו הם תאים שנמצאים בשורש השערה הנקראים "דרמאל פאפילה" בשפה המקצועית. אותם תאי שורש השערה מקבלים את הוראות יצור הצמיחה מתאים, דמויי תאי גזע, שנמצאים בשכבת מעטפת מתחת לבסיס הזקיק הנקראים "דרמאל שית' קאפ סלס" בעגה המקצועית. בעזרת תקשורת תקינה בין התאים הללו זקיקי השיער שומרים על מחזור צמיחה תקין שבא לידי ביטוי בשיער מלא המכסה את עור הקרקפת.

לעדכון המלא אודות תוצאות המחקר ועל ההתפתחות של הטיפול בהתקרחות >>

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד