בר שפותדלג על בר שפות
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ג'נרל אלקטריק תשיק מיזם חדש לאיתור טכנולוגיות למלחמה בסרטן השד

מופיע גם בקטגוריות: 
26/10/2011
1378

ג'נרל אלקטריק תשיק מיזם חדש לאיתור טכנולוגיות למלחמה בסרטן השד

במסגרת הפרויקט ישקיעו הקונצרן ושותפיו עד 100 מיליון דולר בחברות המפתחות פתרונות בתחום הגילוי המוקדם של סרטן השד

 

21:23 18.10.2011 מאת: גיא גרימלנד הוסף תגובה

הוסף לרשימת קריאה שתףהדפסשלח לחבר

 

TheMarker Android

TheMarker iPhone

הורד עכשיו ללא תשלום:

קונצרן ג'נרל אלקטריק (GE) הודיע היום (ג') כי הוא משיק מיזם חדש לאיתור טכנולוגיות חדשניות למלחמה בסרטן השד. המיזם נקרא אתגר החדשנות בתחום הבריאות: healthymagination open innovation Challenge. במסגרת המיזם קונצרן GE ושותפיו למיזם מתעתדים להשקיע עד 100 מיליון דולר באיתור ופיתוח רעיונות להאצת גילוי מוקדם של סרטן השד ומתן טיפול אישי ויעיל יותר.

 

החברה אף הודיעה על כוונתה העקרונית להשקיע סכום של עד מיליארד דולר במהלך חמש השנים הבאות בתוכניות מו"פ לשיפור יכולות אבחון מחלת הסרטן באמצעות הדמיה מולקולארית, וכן לפיתוח טכנולוגיות בתחום הביו-פארמה.

 

עודד מירב, ראש המרכז הטכנולוגי של GE בישראל, ציין כי "אנו מזמינים מדענים, יזמים וחברות - לחלוק איתנו את הרעיונות שלהם ולהתמודד עם אחד האתגרים הקשים במאה ה-21 - המאבק נגד סרטן השד".

 

המיזם, שנפתח להגשת הצעות באתר: http://www.healthymagination.com הושק בשיתוף פעולה עם קרנות הון הסיכון קליינר פרקינס, MPM ו-Mohr Davidow. האתר יהיה פתוח להגשת הצעות עד ליום ה-20 בנובמבר 2011.

 

ועדה בהשתתפות נציגי GE ושותפותיה תבצע הערכה של ההצעות שיוגשו למיזם. ההצעות המנצחות ייבחרו על ידי פאנל הכולל נציגים מ-GE, קרנות הון סיכון ועוד כמה גופים מתחום הבריאות. את תנאי ההשתתפות ניתן למצוא באתר: healthymagination.com.

 

מיזם האתגר healthymagination הושק בהמשך למיזם אתגר החדשנות הקודם של GE ה-ecomagination - שבו שלוש חברות טכנולוגיה ישראליות: Winflex, GridOn ופיתגורס סולאר זכו בפרסים בגין הצעותיהן בסך 100 אלף כל אחת בקטגוריה של חברות הזנק מבטיחות.

 

http://www.themarker.com/walls...../1.1526219

 

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד