בר שפותדלג על בר שפות
בר עליוןדלג על בר עליון
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שורש הג'ינג'ר להבראה מסרטן הערמונית

מופיע גם בקטגוריות: 
22/08/2011
1752

שורש הג'ינג'ר להבראה מסרטן הערמונית

באדיבות אמיר לזימי מנהל המיזם — עודכן לאחרונה 21/08/2011 10:08

במחקר ראשון מסוגו להערכת מאפיינים האנטי סרטניים של ג'ינג'ר בכללותה במקום רכיבים בודדים של הג'ינג'ר, מדענים באוניברסיטת ג'ורג'יה גילו, כי תמצית ג'ינג'ר כולו מבטיחה מניעת פעילות של סרטן הערמונית.

 

 

חקר ראשון מסוגו להערכת מאפיינים האנטי סרטניים של ג'ינג'ר

 

על פי מאמר באינטרנט FirstView שפורסם בעיתון הבריטי לתזונה, פרופסור לביולוגיה, גילה ריטו אנג'יה במעבדה שלה, כי לתמצית ג'ינג'ר היו השפעות משמעותיות לעצירת הצמיחה של תאים סרטניים, כמו גם גרימת מותם של תאים ספקטרום של תאים סרטניים בערמונית.

 

בנוסף, מחקרים בבעלי חיים גילו כי יש השפעות מצויינות ברמת התא ובשאר המנגנונים בגוף, כגון מוח העצם. המחקר גילה רגרסיה טובה מאד של הגידול עד 60 אחוזים ב-סרטן הערמונית, ולא הראתה רעילות כלשהי.

 

למרות מחקר רב לאחר שבוצעה נגד סרטן נכסים ג'ינג'ר, במעבדה של אנג'יה אשר מעדיפה לנקוט בגישה הוליסטית יותר כדי לחקור את סוגי המולקולות המעורבות. תמצית מאפיינים ורואה שזה יהיה משחק הגומלין סינרגיסטי של מרכיבים, המאפשרת למדענים להשתמש בסכומים הרבה יותר קטנים של תמצית כדי להפיק תועלת מן המאפיינים שלו במקום להשתמש בחומר כימי יחיד.

 

הערכה הנתונים מראים כי בני אדם יצטרכו לצרוך רק 3 גרם וחצי של תמצית ג'ינג'ר שלם בתזונה היומית שלהם כדי להשיג את ההשפעות המיטיבות.

 

המעבדה של אנג'יה מעדיפה לחפש חומר טבעי, לא רעיל לדרכים להילחם בסרטן, שימוש נדיב, עדין תרופות ותרכובות מן הצומח בגלל גישות נוכחיות והכימיות אשר גורמות לתופעות לוואי גדולות מתישה.

 

כדי לזהות תכונות מועילות של תמציות צמחים הוא lywork עתירי גבוה בתהליך כדי להקים את מה תרכובות כימיות המדויק לחלץ את לספק את ההשפעה מונעת, או להרוג תאים סרטניים.

 

אנג'יה אמרה:

 

 

"למרות שזה נראה קל לעבוד עם תמציות צמחים, אין זה כך, כי יש מיליארדים של תרכובות ונגזרות מורכבות אחרות שם, אנחנו לא יודעים אילו הם הטובים. יתר על כן, תרכובות שאנו מחפשים כדי לזהות עשויים להיות בעלי השפעה נמוכה, אבל הם עשויים להיות חשובים מאוד ולא ניתן להתעלם מעובדה זו".

 

אנחנו מאד גאים במחקר הזה אשר הביא תוצאות חיוביות ואף נותן תקווה חדשה לטיפולים בסרטן הערמונית ללא תופעות לוואי

 

http://www.cancerhelp.org.il/n.....0Cancer%20

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד