בר שפותדלג על בר שפות
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פטרת ציפורניים: טיפול לייזר חדש נותן מענה

2/08/2011
1092

פטרת ציפורניים: טיפול לייזר חדש נותן מענה

שני, 01 אוגוסט 2011 11:14 נכתב ע"י מערכת THE PULSE

Share

SocButtons plugin

באחרונה החלה לפרוץ המודעות לטיפול במחלת פטרת הציפורניים בקרב חברות יופי וטיפוח או מכוני פדיקור שונים, זאת לאחר שהחולים בפטרת הציפורניים ניסו כבר למרוח משחות וקרמים או ליטול כדורים (שעלולים לפגוע בכבד), אלא שלא כל פדיקוריסטית או מכון יופי יכולים להשכיח את הפטרייה הארורה, הידועה כאחת ממחלות העור הזיהומיות השכיחות ביותר הגורמת לפגמים אסתטיים בגוף

 

ברשת Zohara שסניפיה ממוקמים בקריית מלאכי, קריית גת ואשדוד, נוקטים בטיפול היעיל ביותר לטיפול במחלה, באמצעות מכשיר לייזר FOTONA ND :YAG .

 

הליך הטיפול במכשיר אינו פולשני ומתבצע בפרק זמן קצר (3-5 טיפולים, כל טיפול אורך 5 דק'), ללא תופעות לוואי. הטיפול מתבצע ע''י קרן לייזר באורך גל של 1064 ננומטר החודרת דרך הציפורן עד לשורש הפטרייה ובכך מצליח להשמידה.

 

ב-zohara מתקיים ייעוץ ראשוני (בחינם) לאיבחון רמת הזיהום, לאחר מכן מתבצעת פגישה עם רופא M.D לטיפול מומחה בבעיה שלרוב מקבלת חיסול בתוך 3-5 טיפולים כאשר כל טיפול אורך 5 דקות.

 

עם זאת, לאחר כל טיפול מתבקש המטופל לבצע סדרת פעולות לחיסול התופעה באופן סופי, למשל: למרוח טלק המייבש את הזיעה ולהימנע ממפגש עם לחויות.

 

לדברי יוסי כחלון, מנכ''ל רשת Zohara: "הטיפול בפטרת חייב להתבצע באמצעות מומחה בתחום, ולשם כך העמדנו את שירותיו של רופא קונבנציונלי, שילווה את הטיפול בפטרת הציפורניים לחיסולה אחת ולתמיד בקרב המטופלים. חשיבות הטיפול בפטרת לא נובעת אך ורק משיקולים אסתטיים בלבד, אלא יותר מכל היא מסוכנת ומידבקת: הפטריות נודדות אל הציפורניים הסמוכות, בין האצבעות ואל כף הרגל ועלולות לגרום לכאבי תופת. כיום, הטיפול לא כואב, לא יקר וקצר מן הרגיל ולכן אני ממליץ לכל מי שסובל מפטרת הציפורניים לחסל זאת אחת ולתמיד ולמנוע בעיות עתידיות".

 

http://www.thepulse.co.il/inde.....17-38.html

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד