בר שפותדלג על בר שפות
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חוקרים גילו תרכובת טבעית שמגדילה את הטלומרז' המכונה TA – 65

מופיע גם בקטגוריות: 
12/09/2010
3622

חוקרים גילו תרכובת טבעית שמגדילה את הטלומרז', דבר הטומן בחובו את התקווה להחזרת תהליך הזיקנה לאחור צוות של חוקרים מהחברות:

Sierra Sciences

, TA Sciences

, Geron Corporation

,PhysioAge

, and the Spanish National Cancer Research Center Sierra Sciences Geron Corporation

 

הודיעו על התגלית של תרכובת המבוססת על חומרים טבעיים המכונה בשם TA – 65 , שיכולה להפעיל את גן הטלומרז' בבני אדם.

הפעלת הגן הנ"ל, יכולה למנוע את התקצרות הטלומרז' בקצה הכרומוזומים, ולפיכך להאט או אפילו לעצור את תהליך הזדקנות התאים בגוף. (למרות לפני שהקוראים יתחילו להתכונן לחיי אלמוות, אנו חייבים להדגיש שמקובל להאמין שתוחלת החיים המקסימלית של בני האדם הינה 125 שנה).

בתוספת להאטת ההזדקנות, החוקרים טוענים ש- TA – 65 יכול לטפל במחלות שתוקפות את המערכת החיסונית של הגוף.

 

ציטוט מתוך ההודעה של החוקרים לעיתונות:

אצל אלו שנדבקו ב- CMV , וירוס שמזקין את המערכת החיסונית של הגוף ומקטין באופן משמעותי את תוחלת החיים, TA – 65 גרם כנראה ל"השבת הנעורים" בשיעור של 5-20 שנים, בהתבסס על סמן ביולוגי שמודד את הזדקנות המערכת החיסונית.

 

מאותה הסיבה, הפעלת הטלומרז' היא טיפול פוטנציאלי עבור מחלת האיידס. "אנו נוטים לראות שנגיף האיידס מתפרץ למחלת האיידס כשהמערכת החיסונית מפתחת טלומרז' קצר באופן קריטי" אמר Andrews . " נגיף האיידס יכול לגרום למערכת החיסונית למות בגיל זקן כביכול, כשלמעשה כל הגוף עדיין צעיר. הפעלת הטלומרז' יכולה באופן תיאורטי למנוע מנשאי איידס מלפתח את מחלת האיידס"

 

http://www.medgadget.com/archi.....aging.html

תרגום מאתר נוסף:

מחקר חדשני/חלוצי שפורסם ב- Rejuvenation Research Journal היום, מראה ש- TA- 65 , מפעיל טלומרז' טבעי, שמיוצר ומשווק באמצעות Telomerase Activation Sciences, Inc

או בקיצור ( TA Sciences ) , מפחיתה את אחוז של הטלומרז' המקוצר בתאי המערכת החיסונית ומשחזרת ובונה מחדש את המערכת החיסונית הזקנה להיות כמו של אלו הצעירים.

המחקר בן השנה, של 100 הקליינטים הראשונים של TA Sciences מצא ש – TA- 65 , תוסף תזונתי שמשווק רק באמצעות רופאים מומחים, פעל בהצלחה בהארכת הטלומרז' המקוצר. הטלומרים הם רצף של DNA , שממוקמים בקצה של כל הכרומוזומים, שמשמשים בתפקיד שעון החול של תהליך ההזדקנות. בכל פעם שתא מתחלק הטלומרז' מתקצר עד שהם מתקצרים בצורה קריטית, ואז התא או שמפסיק לתפקד כיאות או שהוא מת.

ע"י הפעלת גן שבד"כ מכובה/כבוי , TA- 65 הראה שהוא הצליח להפעיל את האנזים טלומרז'.

לטלומרז' יש את היכולת הייחודית לשחזר את אורך הטלומרים, והוא כה חשוב, עד כדי כך שגילויו זיכתה בפרס נובל לרפואה בשנת 2009.

בנוסף למאפיינים של TA- 65 שמפעילים את הטלומרז', המחקר צפה בירידה משמעותי של תאי דם לבנים T CELLS זקנים ורעילים( CD8+ ו- CD28- ).

הדבר נגרם כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית שוחזרה למצב הצעיר שלה.

שיחזור המערכת החיסונית למצבה הצעיר יכולה להוות פוטנציאל כדי לעזור לאלו שהמערכת החיסונית שלהם הוחלשה במשך הזמן בגלל לחצים או בגלל הזיקנה.

מחקר הטלומרז' חדש יחסית ומדענים מתחילים רק עכשיו להבין את התפקיד החשוב שהטלומרים משחקים בתהליך ההזדקנות וכמה נזק טלומרז' קצר יכול לגרום., אמר Noel Thomas Patton, המייסד של TA Sciences . "מחקרים רבים הביאו למסקנה שהתקצרות הטלומרז' קשורה לירידה במערכת החיסונית ולתפקוד של איברים אחרים. תופעות אלו של ירידה בתפקוד כתוצאה מהזדקנות חמורים, והתועלת של החייאת הטלומרז' יכולה להיות רצינית ובעלת משמעותית.

החייאת הטלומרים שהתקצרו תשנה את המשמעות של מהי הזדקנות בריאה.

בנוסף לנטילת TA- 65 , שהינו מוצר טבעי המורכב מהצמח הסיני Astragalus . ניתן לנבדקים חבילת תוספי תזונה דיאטטיים. וייעוץ רפואי.

המחקר נערך ע"י :

Calvin Harley, Ph.D, and co-authored by Dr. Weimin Liu, Dr. Maria Blasco, Dr. Elsa Vera, Dr. William Andrews, Dr. Laura Briggs, and Dr. Joseph Raffael

מאות קליינטים נוספים של TA Sciences נוטלים את התוסף TA- 65 לא דיווחו על תופעות לוואי כלשהן.

TA Sciences הודיעה כמו כן על אפשרויות של נטילת מנות של התוסף, שיכולות להוזיל את עלות התוסף.

המידע במחקר פורץ הדרך הנ"ל, מראה שמינון של חצי ואפילו רבע של המנה הרגילה, יכול להיות אפקטיבי ועדיין להציע תועלות רפואיות משמעותיות.

המחיר לתוסף הנ"ל נע בין 200$ ל- 667$ לחודש, תלוי במינון שנבחר.

התוסף בעל השגה וחיוני עבור אלו שמודאגים מהידרדרות הגופנית התלויה בזקנה.

אודות T.A. Sciences

T.A. Sciences , שנוסדה ע"י Noel Thomas Patton , היא החברה הראשונה בעולם שמציעה ללקוחותיה תוסף תזונתי שמכיל הפעלת הטלומרז'. TA-65 מבוסס על מולקלה הקיימת באופן טבעי , אך מאוד נדירה שנמצאת בצמח Astragalus .

ב- 2002, Mr. Patton קיבל רישיון ייחודי עולמי על תוסף התזונה TA-65 ועל טכנולוגיה שמפעילה טלומרז', לשימוש ולצריכה תזונתית וקוסמטית , מחברת הביו-טק הידועה Geron Corporation .

ב- 2007, לאחר 5 שנות פיתוח ובדיקת בטיחות, T.A. Sciences התחילה למכור את תוסף התזונה TA-65 ממשרדיה שבעיר ניו-יורק.

http://www.digitaljournal.com/pr/108510

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד