בר שפותדלג על בר שפות
0 מחקרים באתר
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Telometrics Corporation הודיעה על שיווק Vital 25TM שמונע התקצרות הטלומרים

4/09/2011
1617

חברת Telometrics Corporation הודיעה על שיווק מוצר אנטי-אייג'ינג המכונה Vital 25TM שמונע את התקצרות הטלומרים . המוצר ניטל דרך הפה פעמיים בשנה בלבד.

 

נטען שאנשים דיווחו על התופעות החיוביות הבאות לאחר שימוש במוצר:

שינה טובה בלילה, ציפורניים חזקות יותר, ראייה טובה יותר, עור חלק יותר, הפחתת קמטים והשיפור הניכר ביותר הרגשה אנרגטית וצעירה יותר.

 

Testimonials of elated consumers role in daily accrediting Telometrics anti-aging product Vital 25™ with everything from full restful nights of sleep, stronger nails, better eyesight, softer skin, reduced wrinkles, and the most common compliment to the product is people have more energy and feel younger. The long term effects of the product is aging slower and living longer which equates to looking and feeling younger as your DNA is reset every 6 months.

http://finance.paidcontent.org/paidcontent/news/read/19492440/telomere_based_anti

 

 

 

זהו אינו המוצר הראשון שמשווק כדי למנוע התקצרות הטלומרים. חברת Sierra Sciences התחילה לשווק מוצר המכונה TA – 65 המופק מהצמח הסיני Astragalus .

מוצר דומה של חב' טלומטריקס כבר בניסויים לפחות 6 שנים ומשווק לציבור. זה הפרש של שנים ביניהם. אולם אין לו אישור FDA.

 

חשוב לציין שהמוצר Vital 25TM , הוא די חדש ואינו מבוסס כך נראה על מחקר רציני. כל שנאמר שיש אדם בשם Kevin Mark שטוען שהוא ניסה אתהמוצר במשך 6 שנים והוא מרגיש צעיר וכו', הדבר לא גובה במחקר מדעי רציני שפורסםבתקשורת, לפחות לא משהו שהבחנתי בו. גם העובדה שמספיק לצרוך את המוצר פעמיים בשנה, נשמעת מבטיחה מדי. לא ידוע לי דבר בקשר למחיר.

המוצר TA65 מוגדר כתוסף תזונה ולא אינו זקוק לאישורה- FDA. המוצר TA65 נראה קצת יותר רציני ומבוסס על מחקר של 100 אנשים שהוכחשהטלומרים שלהם לא התקצרו או התארכו קצת. המוצר TA65 מופק מצמח האסטרולוגוס. לטענתם, אי אפשר סתם כך לצרוך את הצמח, אלא יש להם שיטות מיוחדות למצות את המרכיבהפעיל שמפעיל את אנזים הטלומארז שמגדיל את הטלומרים. נטען שעוד מאות משתמשים במוצרולא דיווחו על תופעות לוואי.

אלו "הניצנים הראשונים" של תוספי המזון שמוצעים בהתבסס על מחקר הטלומרים שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות בחקר הזיקנה.

 

http://www.marketwatch.com/sto.....2011-09-01

 

http://www.cosmeticsdesign.com.....t-launched

 

http://www.prnewswire.com/news.....73383.html

 

http://www.bestantiagingsoluti.....e-314.html

 

http://www.marketwatch.com/sto.....2011-09-19

 

http://www.sacbee.com/2011/09/.....oduct.html

 

http://www.sys-con.com/node/1985646

 

 http://www.skincareblog.net/20.....-vital-25/

 

מקורות
רשתות חברתיותדלג על רשתות חברתיות
עבור לתוכן העמוד